Продовжуються роботи по удосконаленню подачі води у громаді

Дата публікації: 20.11.2019

Капітальний ремонт свердловини у селі Соснівка

За підтримки проєкту DESPRO, у селі Соснівка було кпітально відремонтовано свердловину , а також встановлено лічильник обліку об’єму подачі води, встановлено новий насос і створено санітарну зону.Як вже було зазначено, якісне водопостачання для мешканців громади це одне з найважливіших питань, яке повинно вирішуватись у дуже малі проміжки часу, адже від цього залежить екологічна ситуація у Шалигинський ОТГ  та напряму зменьшує ризики захворюваності  наших людей у зв’язку з низькою якістю питної води.

Місцеві мешканці були приємно здивовані та задоволені цим ремонтом, адже розуміють ,що якість води – це життєво  необхідна складова у житті кожної людини і колектив громади буде і далі робити все можливе для удосконалення інфраструктури подачи води у Шалигинській громаді.