Шалигинська громада

Сумська область, Глухівський район

Програму та бюджет на 2019 рік ПРИЙНЯТО!

Дата публікації: 21.12.2018

20 січня   2018 року у приміщення Будинку культури смт Шалинине відбулась  двадцять четверта сесія  Шалигинської  селищної ради сьомого  скликання.

Головними питання  пленарного засідання було  прийняття  Програми економічного та соціального розвитку  та селищного бюджету  Шалигинської  об’єднаної територіальної громади на наступний рік, за які депутати проголусували одноголосно.   Прийняттю програмних документів  передувала плідна робота з депутатським корпусом, громадські слухання, розгляд на засіданні виконавчого комітету.     За словами начальника управління фінансів та економічного розвитку селищної ради Полушкіної Н.М. ухвалений  фінансовий документ в повному обсязі забезпечує  видатки на захищені статті та першочергові видатки- виплату заробітної плати, харчування, енергоносії, підтримку  підприємства медицини, проведення благоустрою.

Розглянуті також кадрові питання – про призначення керівника комунального підприємства «Турбота», в.о. головного лікаря КНГП «Амбулаторія загальної практики  сімейної медицини».

Крім того, депутатами  проголосовані питання подовження терміну дії договорів про передачу міжбюджетних трансфертів обласному бюджету Сумської області, блок земельних питань.

По закінченню сесії селищний голова подякував  депутатському  корпусу, керівникам виконавчих органів селищної ради  за плідну, конструктивну співпрацю протягом року, побажав  здоров’я,  миру, успіхів  в роботі  та виконання всіх завдань в наступному році.