Привітання з Днем бухгалтера!

Дата публікації: 15.07.2020

16 липня в Україні  відзначається День бухгалтера

Шановні бухгалтери!

16 липня в Україні  відзначається День бухгалтера. Появою цього професійного свята враховано значний внесок працівників бухгалтерських служб у розвиток фінансово-господарської діяльності підприємств, установ і організацій, зростання національної економіки держави.

Від людей цієї відповідальної професії залежить злагоджена робота усіх сфер діяльності. Адже саме вони забезпечують чіткий контроль фінансових потоків, своєчасність податкових платежів, заміряють фінансовий пульс нашої громади. Без належної роботи бухгалтерських служб неможливо забезпечити подальший розвиток селища та сіл нашої  громади.

Шановні бухгалтери!  Прийміть щиру вдячність за щоденну сумлінну працю і вірність професійному обов’язку.

Бажаю Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, миру, щастя, благополуччя, достатку, невичерпних сил та наснаги.

Селищний голова                                                                                          Юрій МАТВІЄНКО