«Писанковий сад» розквітнув напередодні Великодня у Шалигинській громаді

Дата публікації: 13.05.2019

Великдень – це свято, що об’єднує  наші серця добротою, любов’ю, зміцнює кожного з нас духовно.

Відроджуючи традиції минулого та збереження українських звичаїв – вже втретє розквітають Великодні дерева в Шалигинській громаді.

Цього року, як завжди діти та їх батьки активно долучились до Великоднього мистецтва. Кожен охочий, і малий і дорослий, виготовив власну неповторну писанку. Всі композиції  особливі, вирізняються нанесеними елементами і символами, матеріалами виготовлення.  Дерева оживали, їх прикрасою були не тільки писанки, а й різнокольорові метелики,  іграшкові кролики і пташки, пухнасті курчата, паперові весняні квіти й сувеніри.

За підсумками конкурсу, журі визначило переможців: перше місце отримала композиція, яку створили жителі селища Шалигине, друге місце  за писанкове дерево отримало село Соснівка, а треттє – село Сваркове . Окремо було відзначено найоригінальніші писанки, виготовлені місцевими майстрами: Тележнікова Поліна та Лисаченко Віталіна (селище Шалигине) Мілана Кривенко та Кравченко Аміна (село Соснівка), Ольга Великодна (село Сваркове), Волченко Олена (село Ходине).

Усіх переможців було нагороджено грамотами та пам’ятними подарунками.