Ремонт автомобільних доріг у Шалигинській ОТГ

Дата публікації: 28.08.2019

В селах Соснівка та Сваркове  Шалигинської об’єднаноної територіальної громади привели до ладу дорожнє покриття.

Якісними, комфортними та безпечними мають бути дороги у Шалигинській об’єднаній територіальній громади, адже від них залежить не тільки стан атомобілів, які їздять по цим дорогами, але й напряму стан здоров’я наших громадян.Тому стан дорожнього покриття є одніє з пріорітетних завдань колективу Шалигинської громади.

Мешканці цих сіл  і водії автотранспорту, які проходять або проїжджають  по цим  хоч і не дуже довгим, але приведеним до належного стану частинам автомобільної дороги, дуже задоволені проробленою  роботою працівників та колективу Шалигинської громади, адже всі знают, що це дуже тяжка у фізичному та досить дорога у метаріальному  плані робота.