Різдвяний волейбольний турнір

Дата публікації: 08.01.2019

Традиційно на новорічні свята в Сварковому проходить Різдвяний турнір з волейболу між осередками села.

Тож і в цьому році п’ятого січня шкільний спортзал зустрічав своїх друзів. У турнірі прийняли участь п’ять команд – чотири чоловічі («Соплинівка», «Загребелька», «Молодіжна» та «Осередок») і одна жіноча – бронзові призери минулорічного чемпіонату Глухівського району – ВК «Клевень».

На відкритті змагань були присутні голова Шалигинської селищної ради Ю.В. Матвієнко, ветерани спорту І.І. Івченко та С.В. Капелько. Вони привітали спортсменів з Новорічними і Різдвяними святами та вручили подарунки. Головний суддя змагань В.В. Ардинцев розповів учасникам про порядок визначення переможців.

Змагання пройшли в дружній, товариській та по-спортивному напруженій боротьбі, в  результаті якої перехідний кубок дістався досвідченій та амбіційній команді «Загребелька». «Срібло» отримали хлопці з «Соплинівки», «бронзу» – «Осередок».

Кращими гравцями було визнано Обуховську Дарію, Мороза Євгена, Капелька Сергія, Матвієнка Сергія та Сапуна Романа.