Робота служби зайнятості

Дата публікації: 12.02.2018

На нараді, яка відбулась 09.02.2018 року,  з працівниками Глухівського міськрайцентру зайнятості було проаналізовано ситуація на ринку праці у 2017 році підведені підсумки роботи за  рік.

У 2017 році спостерігалась позитивна динаміка по основним напрямкам роботи центру зайнятості.

– Кількість працевлаштованих осіб збільшилась на 2% у порівнянні з 2016 роком та становила 1449 осіб;

– Кількість роботодавців, які звернулись до служби  зайнятості у 2017 році становило 379 чол, що на 23% більше з аналогічним періодом 2016 року.

– Кількість вакансій, наданих для підбору працівників становила 1492, що на 4% більше ніж у січні – грудні 2016 року.

Найбільший попит спостерігався за такими професіями

Кваліфіковані робітники: водій, токар, швачка, машиніст котельні, електрогазозварник, тістоміс, пекар, стропальник, рамник.

Працівники сфери послуг: продавці, кухарі, офіціанти, бармени, молодші медичні сестри, охоронники.

Працівники сільського господарства: трактористи, робітники на лісокультурних роботах, тваринники, лісоруби, робітники з обслуговування сільського господарства.

Професіонали та фахівці: бухгалтери, спеціалісти державної служби, фармацевти, юрисконсульти.

Протягом 2017 року було запроваджено сучасні сервеси

– електронна черга

– відео-резюме;

– онлайн співбесіда безробітних з роботодавцями;

–  відео-презентація та відео-вакнсії підприємства;

– гаряча лінія державної служби зайнятості.

Визначені завдання та основні напрямки роботи на 2018 рік.

– завершення реорганізації та перетворення центру зайнятості в сервісний майданчик з наданням широкого спектру послуг;

– вивчення локального ринку праці;

– удосконалення профорієнтаційної роботи;

– запровадження профілювання безробітних для попередження ризиків довготривалого безробіття;

– запровадження соціального супроводу за підходом кейс-менеджменту;

– введення нового сайту служби зайнятості;

– робота в територіальних громадах, надання працівниками центру зайнятості соціальних послуг;

– продовження широкомасштабної інформаційної кампанії «Живи та працюй в Україні».

У заході прийняла участь головний редактор газети «Глухівщина» Муковоз Т.М.

Презентація наради