Семінар клубних та бібліотечних працівників

Дата публікації: 28.11.2017

15  листопада  2017  року  о 10.00  , в  актовій  залі  Соснівського  НВК  було проведено  семінар  клубних  та  бібліотечних  працівників.

Основні  питання  семінару :

1. «Галузь  культури  в  умовах  децентралізації – проблеми  та  їх  вирішення»;
  2. «Сучасні тенденції  розвитку  культури  в  громаді»;
  3. «Сучасна бібліотека- інноваційний  ресурс соціально- економічного  розвитку  в  громаді»;
  4. «Здання річної  державної  статистичної  звітності закладами  культури  за  2017  рік ».

В  даному  семінарі прийняла  участь   заступник   селищного  голови  Г.О.Матосова . Вона   донесла   своє  бачення   розвитку  культурної  галузі  в  громаді  дала  свою  оцынку   планам   на  майбутнє ,  зробила   висновок  за  проведену  роботу  в  2017  році,  висказала   пропозиції,  інше.