Серпнева конференція педагогічних працівників Шалигинської ОТГ.

Дата публікації: 05.09.2017

30 серпня 2017року в селищі Шалигине у будинку культури о 9-й годині, відбулась серпнева конференція педагогічних працівників. Прийняли участь у конференції  58 педагогів, гості, спеціалісти відділу освіти, молоді та спорту Шалигинської селищної ради. Зі словами привітання виступив голова об’єднаної територіальної громади Матвієнко Юрій Вікторович, який побажав наснаги, терпіння та наполегливості у новому навчальному році, розповів про подальші плани та проекти розвитку громади, на майбутнє пообіцяв не залишати освіту без уваги. Юрій Вікторович вручив грамоти за сумлінну працю від народного депутату Андрія Леонидовича Деркача вчителям громади, а саме : Сєрих І.М., Шрамченко В.П., Ковальовій   С. В.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Шалигинської селищної ради Абрютін Руслан Володимирович  прозвітував  про досягнення минулого року, здобутки та недоліки, наголосив на важливості професії вчителя, привітав з початком нового навчального  року. Не минув у своїй доповіді і тенденції впровадження та розвитку «Нової української школи» .

Завершував офіційну частину головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Шалигинської селищної ради Кекшук  Микола Едуардович,  який побажав, щоб новий навчальний рік пройшов у співпраці та порозумінні між всіма учасниками навчально-виховного процесу. Націлив керівництво шкіл, вчителів на участь у різноманітних конкурсах, олімпіадах, спортивних змаганнях на різних етапах тощо. Побажав усім виконувати свою роботу на 100%, та отримати гарні результати у навчальному процесі.

Після закінчення офіційної частини конференції всі присутні розійшлися по секційних засіданнях, де продовжили спілкування у вузьких колах вчителів-предметників  та працівників дошкілля .