Шалигинська ОТГ привітала медичних працівників з професійним святом

Дата публікації: 15.06.2018

Щорічно третьої неділі червня своє професійне свято відзначають люди, що обрали для себе найповажнішу і найвідповідальнішу професію — медичні працівники.

Як часто саме від їх професіоналізму, відповідальності і гуманізму залежить життя людини. А ще — від їх чуйності і милосердя. Щороку, в день професійного свята, вони чують щирі слова подяки на свою адресу від вдячних пацієнтів та визнання своєї нелегкої, але такої необхідної щоденної праці.

Медиків завжди поважають і цінують. Як свідчення цієї поваги – урочисті заходи з привітання медичних працівників Шалигинської ОТГ відбулися напередодні, в п’ятницю 15.06.2018р,  в будинку культури с.Соснівка .Артисти які виступали, доклали всіх зусиль, аби створити гарний святковий настрій усім, хто завітав до нас на свято.

За традицією, на початку заходу , кращих представників  галузі вітали та нагороджували грамотами від  виконавчої влади Шалигинської ОТГ.

Так від імені Шалигинської селищної ради та від себе особисто всіх медичних працівників, привітав селищний голова Матвієнко Ю.В. та вручив грамоти  : головному лікарю Шалигинської АЗПСМ В.Л.Бойко за вагомий внесок у долученні нашого закладу до реформи галузі охорони здоров’я та плідну щоденну працю на чолі амбулаторії , багато теплих слів привітання та подяки було сказано при нагородженні лікаря-стоматолога М.С.Полтавченко, який відданий своїй праці більше 40 років,  також грамотами нагородили завідувача  ФАП с.Сваркове   Половинко Н.М. , завідувача ФАП с.Ходине Тютюннікову С.В ,завідувача ФП с. Старикове Божинську С.О., та молодшу медичну сестру ФП с. Соснівка Дмитренко О.В., які  і вдень , і вночі готові прийти на допомогу тим, хто її потребує.

Цього ж дня від імені народного депутата Андрія Деркача привітали сімейного лікаря з світовим досвідом Шалигинської АЗПСМ Хакімі Нежад Голамреза, та відзначили грамотою за внесок у розвиток сільської медицини та подарунком. Він за короткий час роботи на території Шалигинської громади показав себе як висококваліфікований спеціаліст та добра і чуйна людина.

Зі святом своїх колег щиро привітав  і головний лікар КНП «Шалигинської АЗПСМ» В.Л.Бойко , який подякував за хорошу роботу та побажав здоров’я ім та їхнім сім’ям.