Шалигинська селищна рада оголошує конкурс!

Дата публікації: 01.07.2019

Проведення капітального ремонту водогону по вулиці Фабрична та Цукровий завод в селищі Шалигине Глухівського району Сумської області.

Вартість робіт згідно проектно-кошторисної документації складає 438,218 тис.грн Комерційні пропозиції по капітального ремонту водогону по вулиці Фабрична та Цукровий завод в селищі Шалигине Глухівського району Сумської області   необхідно надавати  до 16. 07.2019 року за адресою : місто Глухів, вулиця Києво-Московська, будинок 31, 2 поверх, відділ житлово-комунального господарства, благоустрою та інфраструктури.За інформацією щодо проектно-кошторисної документації звертатися за телефоном +380956170108.

Інформацію можливо надавати в письмовому або в електронному вигляді на електронну  поштову скриню shal_gkh@ukr.net. Також повідомляємо, що виконавцем робіт по капітальному ремонту водогону по вулиці Заводська визначено ПП ” Будсервіс”.

Розгляд цінових пропозицій відбудеться 17.07.2019 року о 10 годині.

З планом мереж водопроводу можно ознайомитись за  посиланням : План з мережами водопроводу