Шалигинська селищна рада оголошує конкурсні пропозиції!

Дата публікації: 30.09.2019

Проведення капітального ремонту артезіанської свердловини з обладнанням та встановленням санітарної зони по вулиці Польова (ферма)  в селі Соснівка Глухівського району Сумської області.

Комерційні пропозиції по капітального ремонту артезіанської свердловини з обладнанням та встановленням санітарної зони по вулиці Польова (ферма)  в селі Соснівка Глухівського району Сумської області   необхідно надавати  до 04. 10.2019 року (включно) за адресою : місто Глухів, вулиця Києво-Московська, будинок 31, 2 поверх, відділ житлово-комунального господарства, благоустрою та інфраструктури.За інформацією щодо проектно-кошторисної документації звертатися за телефоном +380956170108.

Інформацію можливо надавати в письмовому або в електронному вигляді на електронну  поштову скриню shal_gkh@ukr.net