Шановна Шалигинська громадо !

Дата публікації: 29.12.2017

Тепло й сердечно вітаю вас зі світлими, радісними святами, які об’єднують у собі й наше дитинство, і наше сьогодення, і мрії про майбутнє, – з Новим  роком і Різдвом Христовим!

Тепло й сердечно вітаю вас зі світлими, радісними святами, які об’єднують у собі й наше дитинство, і наше сьогодення, і мрії про майбутнє, – з Новим  роком і Різдвом Христовим.

Ці свята мають особливе значення, бо знаменують собою завершення старого року, в якому ми спільно працювали над вирішенням найгостріших і найактуальніших питань, а також народження нового періоду, нових надій і сподівань. У цей час ми щиро прагнемо бути разом зі своїми найріднішими, дарувати їм свою любов і піклування. Усе це єднає та зближує людей незалежно від їх поглядів і переконань, надихає на нові звершення та добрі справи. Пам’ятаймо: ніщо добре не дається легко. Усім разом треба долати життєві перешкоди, примножувати й покращувати своєю працею, сумлінням і розумом наше життя, розбудовувати   села  нашої  громади,  рідний край і Вітчизну.

То ж нехай Новий 2018 рік прийде до вас, дорогі жителі  громади, лише з радістю, буде щедрим на здійснення планів і сподівань, додасть сил, здоров’я й оптимізму, принесе із собою впевненість і стабільність. Миру й достатку вашим родинам! Нехай чарівні новорічні дзвони щастя ллються у ваші домівки, а тепло різдвяної свічки зігріває ваші серця й надає душевної рівноваги та благополуччя. Упевнений, Новий рік принесе в кожен дім мир, спокій і добробут. Благословенним нехай буде завтрашній день, і дай Господь усім нам снаги жити й творити в ім’я України!

Щасливого нового року й веселих різдвяних свят!

З повагою голова  Шалигинської  селищної  ради                                                                  Ю.В.Матвієнко