Щасливе дитинство в Шалигинській громаді

Дата публікації: 05.06.2018

У перший день літа в світі відзначають Міжнародний день захисту дітей. Дорослі створюють свято для дітлахів, щоб вони почувалися щасливими, веселими, заспокоєними.

1 червня відділ культури спільно з відділом освіти молоді та спорту Шалигинської селищної ради, провели незабутню «Квест-гру»  для дітей громади.  Другий рік поспіль село Соснівка радо, тепло та весело зустріла школярів-таборят для проведення захоплюючої гри.  До дітей в гості завітали казкові герої з улюблених мультфільмів. Почалися урочистості з підняття прапору до Міжнародного дня захисту дітей. Представлення команд лунало з вуст учасників чітко, завзято та дружньо.

Кожна з команд отримала свій конверт з підказко, впродовж гри їх було 10, але щоб їх отримати кожній команді прийшлось чимало прикласти зусиль, винахідливості, кмітливості, творчості та спортивного духу. Хочеться зауважити, що протягом усього квесту як у дітей, так і у дорослих був піднесений настрій. Дітям хотілося знайти свої скарби , дорослі були раді їм в цьому допомогти. Всі учасники отримали величезне задоволення та багато позитивних емоцій.

Непомітно промайнув час і гра добігла свого завершення. Стомлені, але задоволені та щасливі, команди несли свої скарби. Завдяки керівництву Шалигинської селищної ради усі учасники отримали солодощі та фрукти.