Сьома сесія Шалигинської селищної ради

Дата публікації: 20.07.2017

13 липня відбулась чергова-  сьома сесія Шалигинської селищної ради, на якій було розглянуто  12 питань порядку денного. В ході сесії депутати затвердили перелік проектів, фінансування яких буде здійснюватись за  рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об`єднаних територіальних громад. Загальна сума субвенції складає 2945,7 тис.грн. та буде направлена на реконструкцію  приміщення Соснівського Будинку культури, розробку генеральних планів населених пунктів Шалигинської об`єднаної територіальної громади, придбання трактора, бортового автомобіля  та причепного обладнання для трактора для комунального підприємства «Турбота». Депутати також  передбачили кошти на співфінансування  вказаних об’єктів за рахунок селищного  бюджету.

Крім того, були  внесені зміни до Програми соціального захисту населення Шалигинської селищної ради на 2017 рік в частині  фінансування субсидій, призначених як виняток. Зміни, що стосувались виділення коштів, знайшли відображення у змінах до селищного бюджету. Депутати також   розглянули та затвердили ставки місцевих податків на 2018 рік.

Про прийняття  у комунальну власність селищної ради бібліотечних фондів  доповіла начальник відділу правового забезпечення Тидень В.М. Всього до комунальної власності прийнято 70758 примірників  на суму 112 тис.грн.

Завершуючи пленарне  засідання, селищний голова Матвієнко Ю.В. подякував депутату районної ради Буряку М.К., який був присутній на сесії, за допомогу у придбанні меблів для Соснівського НВК за рахунок депутатських коштів та   проінформував депутатів про роботи по благоустрою, підготовку закладів освіти до нового навчального року, відповів на питання.

Після завершення пленарного засідання начальник управління фінансів та економічного розвитку Полушкіна Н.М. познайомила  депутатів з основними напрямами бюджетної політики на наступний рік (Бюджетна резолюція). Вона зокрема, зазначила, що починаючи з 2018 року запроваджується трирічне планування бюджету, проінформувала присутніх із   запропонованими змінами мінімальної заробітної плати на 2018-2020роки, очікуваним зростанням доходів, рівнем інфляції, а також запросила депутатів активно долучатись до складання проекту Програми соціального та економічного розвитку  та бюджету громади  на 2018 рік.