Соснівка зустріла спортсменів

Дата публікації: 12.09.2017

Друга субота вересня – це свято фізичної культури та спорту, яке щорічно відзначають в Україні.

Вкотре гостинна Соснівська земля прийняла спортсменів Шалигинської громади. Змагатися і перемагати з’їхалися команди з селища Шалигине, села Сваркове та села Соснівка. На відкритті свята спорту були присутні Голова Шалигинської селищної ради Матвієнко Ю.В., начальник відділу освіти, молоді та спорту Абрютін Р.В.  Під час відкриття змагань грамотами та подарунками  було відзначено активістів фізкультурного руху в громаді, а саме Суровицького І.В., Обуховського С.І. Дмитренко С.А., вчителів фізичної культури загальноосвітніх навчальних закладів Сєрих І.М., Лігіньова В.В., Баранова А.М. та працівників, які безпосередньо  впроваджують спорт серед населення – Кривенко Д.В. і  Васюхно С.М.. Дуже цікавим  для всіх присутніх був показовий виступ Вишневецького Володимира та Яловенко Романа, які займаються воркаутом та довели, що можливості людського тіла не мають меж. Після чого і розпочалися спортивні змагання. Регламент змагань, в програмі яких був міні-футбол, волейбол, легкоатлетична естафета, перетягування канату, армреслінг, дартс, стрибки в мішках, набивання м’яча, передбачав можливість для самореалізації кожному спортсмену. Всі команди намагалися довести свою перевагу, показуючи яскраву гру в кожному виді змагань, та принести переможні бали у загальний залік змагань. Тому до останнього не можна було визначити переможця.

Але все ж – це були змагання! У турнірі з міні-футболу серед команд юнаків трете місце за Сварківським НВК, друге – Соснівський НВК, перше місце- учні Шалигинської ЗОШ.

В загальному заліку спортивних змагань серед збірних команд трете місце посіли спортсмени села Сваркове, другою стала команда села Соснівка, поступившись 1 балом переможцям, команді селища Шалигине.  Всі команди були відзначені грамотами, подарунками, а переможці отримали і кубок та  головною нагородою були ті враження, які отримали учасники від зустрічей на спортивних майданчиках.