Фестиваль-конкурс «Театральна веселка»

Дата публікації: 06.07.2017

2 квітня в Соснівському СБК відбувся фестиваль-конкурс «Театральна веселка» Шалигинської об’єднаної територіальної громади. Святкова зала була заповнена глядачами, які долучилися до джерела духовної наснаги, ім’я якому – театр.

Традиційно фестиваль відкрив, з легкої чоловічої руки голова Шалигинської ОТГ Матвієнко Ю.В. наголосивши на тому, що спільна справа нас згуртовує і робить одним цілим,  учасникам побажав успіхів та перемог.

Вдалим початком стала хореографічна композиція за участі учнів Соснівського НВК, яку підготував відділ культури Шалигинської селищної ради.

Кожен клубний заклад прийняв активну участь у фестивалі-конкурсі та гідно представив свій драматичний колектив. Аматори сцени вражали глядачів своєю індивідуальністю, тематичним спрямуванням, акторською майстерністю.

За підсумками конкурсу: дипломом переможця та подарунком було нагороджено учасників драматичного коллективу Шалигинського МБК, які представили театрально-музичну композицію «Шагают по войне девчата, похожие на парней» (керівник Наталія Бакаєва); у номінації «Кращий сценічний ансамбль» було відзначено учасників драматичного колективу Соснівського СБК (керівник Олександр Хлистун), які показали високий рівень виконавської майстерності та сценічної культури; унікальну театральну роботу представили на суд журі учасники драматичного колективу Сварківського СБК (керівник Валерій Ардинцев), яким було присуджена номінація «Краща режисура»;  яскраво розкрили  самобутні таланти учасни Стариківського СК (керівник Олена Сєрих), які отримали номінацію «Краще музичне рішення постановки»; дипломами учасників фестивалю-конкурсу було відзначено драматичні колективи Катеринівського СК ( керівник Надія Степченко) та Ходинського ОДР (керівник Олена Старцева); у номінації «Краща жіноча роль» прекрасні акторські здібності продемонструвала Ірина Сидоренко (Соснівський СБК); у номінації « Краща чоловіча роль» майстерно перевтілився в свого героя Сергій Данильченко (Сварківський СБК). Учасників та лауреатів фестивалю-конкурсу було відзначено дипломами та подарунками голови Шалигинської громади.

Цьогорічний  фестиваль-конкурс «Театральна веселка» ввійде в історію культури Шалигинської громади, як початок творчих планів, який відкрив цілу низку задумів в майбутньому.