Конкурс-виставка “Дерево пасхальної писанки”

Дата публікації: 06.07.2017

Атрибутом весняних свят є Великдень, а символом Великодня, як ведеться з діда-прадіда – писанка – символ вічного життя. Недарма в народі кажуть: “поки малюватимуться писанки, до тих пір існуватиме життя.  Завітала писанка і в нашу велику громадську родину…
  Цього річ за ініціативою голови  Матвієнка Ю.В. та відділу культури Шалигинської селищної ради було започатковано проведення  виставки-конкурсу  «Дерево пасхальної писанки» в сільських центрах громади.

До виготовлення диво-писанок долучилися всі мешканці сіл, учні шкіл, вихованці дитячих садочків та працівники клубних закладів.  Кожне село представило своє неповторне дерево, яке зачаровувало своїми оригінальними витворами мистецтва  з  бісеру,  паперу,  тканини  та природного матеріалу. І розквітли весняні дерева різнобарвними кольорами, кожен з яких має своє значення.

За підсумками конкурсу, журі визначило переможців: перше місце отримало село Соснівка, друге місце розділили між собою селище Шалигине та село Ходине. Окремо було відзначено найоригінальніші писанки : Мілани Кривенко (село Соснівка), Володимира Суровицького (селище Шалигине) та Христини Старцевої (село Ходине). Всіх переможців було нагороджено грамотами та пам’ятними подарунками.

Період цвітіння цього дерева триватиме вічно, адже квітнуть на ньому – писанки.