Міжнародний день захисту дітей

Дата публікації: 06.07.2017

Яскраво, гучно та весело пройшов Міжнародний день захисту дітей в Шалигинській громаді. В цей день відділ освіти, молоді та спотру об’єднавшись з відділом культури започаткували щорічне проведення спортивно-розважального конкурсу-гри патріотичного спрямування для учнівської молоді «Квест-гра». Цього сонячного ранку село Соснівка зібрала школярів-таборят, іх батьків та вчителів  з усіх загальноосвітніх навчальних закладів Шалигинської селищної ради. Дітей тепло зустрічали своїми щирими посмішками казкові герої та завзяті козаки.

Почалися урочистості з «переклички» команд, під час якої школярі лунко вигукували назву та коротенький вірш-девіз. Дуже зворушливо виглядало підняття прапору Міжнародного дня захисту дітей на флагшток. Кожна з команд отримала свій маршрутний лист та карту, де були зображені станції на яких учасників чекали неймовірні пригоди та завдання.

Старт був даний, і почалися справжні змагання. У квест-грі участь приймали 4 команди. У якості завдань були: запитання патріотичного спрямування, дитяча спортивна смуга перешкод, історична розповідь про походження назви свого села, малюнок на асфальті, складання пазлів, а також пісенна, танцювальна, казкова, творча та художня станції радо зустрічали своїх учасників цікавинками.

Хочеться зауважити, що протягом усього квесту як у дітей, так і у дорослих  був дуже піднесений настрій. Дітям хотілося перемогти у квесті, дорослі  були раді їм у цьому допомогти. Взагалі, всі учасники отримали величезне задоволення та багато позитивних емоцій.

Цей квест дав дітям можливість не тільки весело провести час, але й дізнатися багато цікавого.  Наприкінці заходу відбулося урочисте нагородження команд: четверте місце посіли «Козачата» с. Сваркове, третіми фінішували «Патріоти» с. Ходине, друге місце отримали «Барвінчата» смт. Шалигине, а найпершими подолали свій маршрут «Пірати» с.Соснівка. Від імені всього керівництва на чолі з головою Шалигинської селищної ради Ю.В. Матвієнко,  всіх  учасників було нагороджено грамотами, морозивом та солодкими подарунками, а також були передані солодощі для всіх дітей, які відвідуюсь пришкільні табори.