Свято “Моє село -частина України”

Дата публікації: 06.07.2017

Напередодні Дня Конституції України, в День молоді у Шалигиному пройшло свято селища.

Жителів Шалигиного та гостей, які завітали на це чудове свято, привітав голова Шалигинської ОТГ Юрій Матвієнко, відзначив грамотами та подарунками активних мешканців селища: Бородіна М. Д.; Шелемина С. О.; Волкову Г. В.; Матосову Г. О.; Гулакову В. І. На свято завітали почесні гості: Капелько А.В. – депутат рай. ради; Васько М. І. – голова ветеранської орг. Глухівського р-н; Володченко О. М. – директор ТОВ “Шалигинське”, Ціко В. М. – настоятель Пророко-Іллінської церкви та старости усіх сіл громади. Усіх присутніх на святі пригостили святковим короваєм.

Шалигинці свято бережуть пам’ять про своїх односельців, що боронили рідну землю від ворога у роки Другої світової війни, тому перше, що зробили на святі, – хвилиною мовчання та покладанням квітів вшанували загиблих односельчан у роки війни. Щиро привітали старожил селища: Євгенія Дем’яновича Кушнерьова – єдиного ветерана, що залишився у селищі, та Анастасію Григорівну Капоріну.
       Щоб було і продовження шалигинського роду, на святі вже символічно вітають наймолодшого жителя селища. З вітальним словом до батьків Дмитра Крюкова звернулась завідуюча центру розвитку дитини “Горобинка” – Олена Капоріна. На передодні свята батьки з дітками були запрошені взяти участь у “Параді дитячих візочків”. Всі дуже ретельно готувалися, прикрашали візочки. Усі дітки отримали подарунки.
       На свято були запрошені випускники 2017-го, які подарували всім глядачам свій випускний вальс та флешмоб. З випуском і Днем молоді  їх привітав настоятель церкви отець Василь Ціко. Випускникам підросла гідна зміна – майбутні першачки, їм вітання від директора Шалигинської ЗОШ І-ІІІ ст. Наталії Лошкарьової.
      Основа кожного села – міцні, дружні родини. Привітала їх секретар селищної ради Світлана Кліменченко “срібні” подружжя: Олександр і Галина Ковальови; Василь і Галина Артеменко; Юрій і Наталія Балабонови; Володимир і Оксана Гулакови; Олександр і Алла Шкуріни; Юрій і Галина Новікови. Подружжя “золотих” ювілярів привітала заступник голови – Галина Матосова це сім’ї: Анатолія та Валентини Лельоткіних; Михайла та Тетяни Суворових.
      Сьогодні десятки тисяч патріотів нашої деожави знаходяться на передовій, захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України. Жителі Шалигиного також стали на захист Батьківщини.Це люди сильної волі, патріоти України: А. Ю. Закаворотний, Ю. І. Шкурін, С. М. Шаматрін, В. М. Артеменко, В. О. Васін, С. В. Целіков, Д. С. Кравець, О. В. Юрченко, О. Л. Федосенко, М. М. Горін, Є В. Гребеньков, Ю. О. Ніткін. Привітав їх та висловив слова вдячності матерям захисників староста села Соснівки – Сергій Шестерненко.
        До дня селища було оголошено конкурс на кращий квітник біля будинку. За результатами огляду квітників по кожному депутатському участку визначені переможці Бородіна Л. А.; Старцева Л. І.; Кобцева Н. Є.; Гуцуляк Л. І.; Волкова Г. В.; Гетманова О. Г.; Полятикіна О. І.; Комарова Т. О.; Марченко О. С.; Щіпакова Н. І.; Капоріна Н. М.; Галушко Г. М.
         Учасники всіх номінацій, що були представлені на святі, отримали подарунки та квіти. Дуже приємно було всім присутнім на святі отримати муз. вітання від представників трудових колективів селища. Бурхливими оплесками глядачі зустріли працівника служби охорони безпеки ООО “РОСТОК-ХОЛДІНГА” – Миколу Миколайовича Лутаєва. Муз вітання від колективу Шалигинської ЗОШ І-ІІІ ст. дарувала Марина Янчук. Колектив шалигинської амбулаторії представила Олена Біх – продекламувавши вірш. Дуже приємно вразив своїм гумористичним виступом колектив селищної ради.
        Селищна рада та жителі селища висловили найщиріші слова подяки агропромисловій групі “РОСТОК-ХОЛДИНГ” на чолі з регіональним директором Миколою Козловим та ТОВ “Шалигинське” на чолі з директором Олександром Володченком, головному бугалтеру “РОСТОК- ХОЛДИНГу” Анні Махоніній за спонсорську допомогу. Концертну програму подарували аматори сцени місцевого БК: Ю. Чеботарьова; К. Матюхіна; наймолодші учасниці концерту: Оксана Волкова та Ліза Шелімена; Н. Мельник; Т. Старцева; З. Горова; М. Кекшук; Д. Гетманова, хореографічний колектив БК.
     У парку БК грав оркестр, була розгорнута торгівля, дітлахи розважалися на батутах та гірках, був проведений конкурс для дітей малюнок на асфальті, на стадіоні “Чайка” відбувся футбол, всіх бажаючих пригощали смачним пловом. Гуляння на День селища продовжилося святковою дискотекою та салютом.
       Висловлюємо слова подяки колективу селищної ради на чолі з головою ОТГ Юрієм Матвієнко та заступнику голови Галині Матосовій за допомогу в організації свята.