Велике свято Перемоги

Дата публікації: 06.07.2017

72 річниця Перемога над нацизмом у Другій світовій війні

Напередодні великого свята Перемоги в Сварківському сільському будинку культури відбувся фестиваль військово-патріотичної пісні «А пам’ять піснею стала», присвячений Дню пам’яті і примирення та 72-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, організований відділом культури Шалигинської селищної ради.

У заході взяли участь працівники та аматори всіх клубних закладів громади.

З вітальним словом до глядачів та учасників фестивалю звернулася староста с. Сваркове Людмила Коткова.

Близько 2 годин тривало це чудове пісенне дійство. Зі сцени лунали пісні тих далеких воєнних та післявоєнних  років, а також пісні сучасних авторів про воєнні роки.  Про великий подвиг захисників, солдатських матерів та вдов, гіркоту втрат та радість перемоги співали солісти  – Тетяна Капелько, Ігор Шум  Сварківський сільський будинок культури, Ганна Волкова  Катеринівський сільський клуб, Софія Борова, Юлія Чеботарьова Шалигинський міський будинок культури, Сніжана Хачко Ходинський об’єкт дозвіллєвої роботи. Глибоко та зворушливо, продекламувала вірш про роки Великої Вітчизняної війни  Софія Гулакова Стариківський сільський клуб. Бурю оплесків і навіть сльози викликали пісні у виконанні вокального тріо «Берегиня» у складі Ольги Великодньої, Любов Матвієнко та Марії Арсьонової (Сварківський СБК), вокального дуєту у складі Тетяни Старцевої та Ольги Шевчук (Шалигинський МБК), та вокального ансамблю «Юність» Соснівського сільського будинку культури.

Всіх учасників фестивалю було відзначено грамотами та подарунками.

8 та 9 травня в усіх закладах культури Шалигинської громади були проведені мітинги та концерти, в яких взяли участь ветерани Другої світової війни, діти війни, структурні підрозділи  на чолі з головою Шалигинської селищної ради Юрієм Матвієнко,  учнівська молодь, представники громадськості. Хвилиною мовчання і квітами присутні вшановували  пам’ять про тих, хто звеличив нашу землю, про тих, завдяки кому ми зараз живемо.

По закінченню урочистостей, всіх присутніх пригощали справжньою солдатською кашею.