Свято Масляної

Дата публікації: 26.02.2018

В прощенну неділю 18 лютого у Шалигиному пройшло свято Масляної.

Всіх присутніх на заході привітав селищний голова Юрій Матвієнко та заступник голови Галина Матосова, побажали всім добробуту та здоров’я. Учасники худ. самодіяльності БК підготували святковий концерт, танок біля “опудало”- Масляної. Мешканці прикрасили коней та котали по стадіону “Чайка” всіх бажаючих, всі отримали грошову винагороду. Для дітей та дорослих були проведені різноманітні естафети та конкурси – начальником відділу освіти – Русланом Абрютіним та спеціалістом відділу молоді та спорту Віталієм Вишневецьким. Переможці конкурсів всі отримали призи. У парку була розгорнута торгівля, безкоштовно пригощали млинцями та горячим чаєм. Висловлюємо щиру подяку постійним спонсорам ООО “Росток-Холдінг” – Козлову М. В. та головному бугалтеру Махоніній Г. І. та Шалигинській селищній раді. Всіх присутніх пригостили смачним запашним короваєм.