Свято Перемоги в Шалигинській громаді!

Дата публікації: 15.05.2018

«А пам′ять піснею стала»… Під такою назвою, другий рік поспіль пройшов фестиваль військово-патріотичної пісні в Шалигинській об’єднаній територіальній громаді, присвячений Дню пам’яті і примирення та Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, який відбувся в Ходинському будинку культури.

У цей весняний день ми знову повертаємося до незабутнього травня 1945 року, аби з глибокою повагою згадати тих, хто виборов перемогу над нацизмом.

З вітальним словом до глядачів та учасників фестивалю звернулася діловод села Ходине Олена  Волченко.

Хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять тих, хто поклав своє життя на вівтар Великої Перемоги.

Близько 2 годин тривало це чудове пісенне дійство. Зі сцени лунали пісні тих далеких воєнних та післявоєнних  років, а також пісні сучасних авторів про воєнні роки.  Про великий подвиг захисників, солдатських матерів та вдов, гіркоту втрат та радість перемоги співали солісти  – Ігор Шум  Сварківський сільський будинок культури; Наталія Капорина, Тетяна Старцева Шалигинський міський будинок культури; Сніжана Хачко, Олена Старцева Ходинський об’єкт дозвіллєвої роботи; Тетяна Старченко Соснівський сільський будинок культури. Глибоко та зворушливо, продекламували вірші про роки Великої Вітчизняної війни Тамара  Бадюк(Соснівський СБК) та  Софія Гулакова Стариківський сільський клуб. Бурю оплесків і навіть сльози викликали пісні у виконанні вокального дуєту у складі Тетяни Старченко та  Оксани Власенко та ансамблю «Берегиня» (Соснівсткого СБК); дуєту у складі Ольги Великодньої та Любові Матвієнко (Сварківського СБК) та вокального ансамблю «Берегиня» (Ходинського ОДР)

Глядачі емоційно сприймали кожен виступ, пісню, кожне слово, що лунало зі сцени, і віддячували самодіяльним артистам шквалом оплесків та захопленими вигуками.

Всіх учасників фестивалю було відзначено подарунками та дипломами.