«Театральна весна » в Шалигинській громаді

Дата публікації: 26.03.2019

Напередодні Міжнародного дня театру Шалигинський міський будинок культури радо зустрічав учасників фестивалю драматичних колективів «Театральна весна», який втрете відбувся в Шалигинській громаді.

Цей день став справжнім святом не тільки для акторів сцени, але й для глядачів.

Глядачі, на деякий час ставши учасниками театрального дійства, отримали величезну естетичну насолоду від роботи талановитих аматорів, завдяки вдалому поєднанню кращих режисерських традицій української сценографії та новаторського режисерського підходу.

Згідно з рішенням журі переможцями були визнані: у номінації «Краще музичне рішення постановки» драматичний колектив Шалигинського МБК (художній керівник Наталія Бакаєва); «Краща режисура»  – драматичний колектив Соснівського СБК (художній керівник Олександр Хлистун); «Кращий сценічний ансамбль» колектив Ходинського ОДР (керівник Олена Старцева), «Краща жіноча роль» між собою розділили Олена Григориця (Шалигинський МБК) та Світлана Комова (Соснівський СБК); дипломами за участь були нагороджені драматичні колективи Катеринівського СК (завідувач Надія Степченко) та драматичний  колектив Сварківського СБК (художній керівник Валерій Ардинцев). Всі учасники були нагороджені дипломами та подарунками.