Туристичний зліт 2017

Дата публікації: 07.08.2017

20-21 липня  на території  с.Сваркове було  урочисто відкрито І спортивно – туристичний  зліт  Шалигинської  об”єднаної територіальної громади.

У спортивних  змаганнях  взяли участь   6  команд: «Побратими» (Зноб – Новгородська громада), «Бджоли» ( с. Кучерівка), «Патріоти» (с. Сваркове) , «Морські дияволи»  (с. Сваркове),  «Гриби»  (с.Соснівка)  та «Бродяги БЕМС» селище Шалигине.

Гарного відпочинку, позитивних емоцій, нових знайомств, та звичайно ж, високих результатів бажали цього дня учасникам спортивно-туристичного зльоту голова Шалигинської громади Ю.В. Матвієнко та начальник відділу освіти, молоді та спорту Р.В. Абрютін.

Святкова лінійка розпочалася підняттям синьо-жовтого стяга капітанами команд. Почесне право перерізати стрічку та відкрити перший спортивно-туристичний зліт  Шалигинської громади  було надано голові  Ю.В. Матвієнку.

Перший день змагань розпочався з конкурсу капітанів, де кожен  зміг показати  свій спортивний рівень підготовки.  Два дні пройшли у напруженій боротьбі  за перемогу. Конкурси минали  швидко та цікаво: розпилювання колоди, змагання з пляжного волейболу, кращий туристичний табір, візитка, туристично-екстримальна естафета, розпалювання багаття, краща туристична страва, дартс, спортивно-розважальна естафета.

По закінченню першого напруженого дня боротьби для учасників спортивно-туристичного зльоту та просто небайдужих відпочивальників на свіжому повітрі проводилася культурно-розважальна програма.

Два дні промайнули швидко, та й за цей короткий проміжок часу учасники знайшли нових друзів, відпочили та отримали новий заряд енергії.

Нарешті святкова лінійка – цього разу вже урочисте нагородження переможців. За результатами змагань місця розподілилися так: третє місце посіла команда «Бджоли» (с. Кучерівка), друге місце – «Гриби» (с.Соснівка), а переможцями спортивно туристичного зльоту стали «Патріоти» (с.Сваркове).