Творче багатство Шалигинської громади

Дата публікації: 29.05.2020

Сварківська земля багата творчими і видатними особистостями: художниками,  співаками, письменниками. Про одну таку письменницю хочемо Вам розповісти.

Це наша землячка Тамара Дуда (літ. псевдонім «Горіха Зерня») зустрілися ми з нею на батьківщині її матері Марії Адамівни Негрійко в селі Сваркове, де зараз перебуває вся їхня родина під час карантину.

Тамара за фахом журналіст та перекладач, заміжня, має трьох дітей. Переломним моментом в її житті був період з 2014 по 2016 рік, коли вона була активним фронтовим волонтером разом зі своїм напарником, а потім чоловіком Святославом Бойком. Вони активно збирали кошти, закуповували продукти, форму, спорядження та технічні засоби і доставляли на фронт Сходу України. Всього за 2 роки було проведено більше 50 виїздів в зону АТО, сумарна вартість доставленого майна перевищує 5 млн. грн.

2016 рік приніс поповнення у сім`ю Тамари. У неї народилася третя дитина, тому поїздки на війну припинилися. Але натомість виник інший проект – гостросюжетна динамічна книга про війну на Сході. Це був її дебют у письменницькій діяльності, роман «Доця» став відкриттям літературного 2019 року, що приніс нагороди та визнання не тільки в Україні, а ще й в Європі.

Ми пишаємося тим, що у нас є такі земляки. Бажаємо міцного здоров’я, добробуту, миру та затишку в сім’ї. Нехай у всіх планах і починаннях вас супроводжують яскравий успіх і творчі перемоги, робота приносить тільки задоволення й щедрі результати, а новий день дарує натхнення, нові відкриття і звершення в ім’я побудови нашого краю та всієї України.