У гостях у прикордонників

Дата публікації: 08.08.2017

12 травня в  рамках шкільної програми з допризовної підготовки учнів, святкування 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та з метою патріотичного виховання учнів, знайомства з військовою професією, підвищення престижу військової служби на прикладах захисників Батьківщини, учні Шалигинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Сварківського та Соснівського НВК здійснили екскурсію до відділу прикордонної служби «Шалигине» ім. Петра Калнишевського.  Учні мали змогу ознайомитися з історією прикордонної служби України, специфікою роботи охоронців Державного кордону, подивитися на приміщення, де живуть і несуть службу військовослужбовці ДПСУ, поспілкуватися з ними.

Для майбутніх захисників і захисниць нашої країни прикордонники продемонстрували зброю та спеціальну техніку, інструктори-кінологи здивували школярів належною підготовкою службових собак.

Охоронці кордону також провели патріотично-виховні бесіди з учнями, націлюючи їх на необхідності дотримуватись здорового способу життя та активно займатись спортом. Дії вартових кордону для підростаючого покоління стають прикладом стійкості, високої громадянської свідомості,  відданості справі. Наприкінці екскурсії школярів пригостили стравами, які готують для військовослужбовців.

Подібні зустрічі з молоддю прикордонники мають намір проводити й надалі.

Учні, вчителі та колектив відділу освіти, молоді та спорту Шалигинської селищної ради висловлюють подяку за організацію екскурсії керівництву відділу прикордонної служби «Шалигине» ім. Петра Калнишевського та вітають з наступаючим професійним святом.