У Соснівському СБК відкрито власний фітнес клуб!

Дата публікації: 13.05.2019

За ініциативою директора Соснівського  СБК Хлистун Т.А. в кінці 2018  року  було  написано  громадський проект , щодо  придбання  спортивного  знаряддя та  тренажерів  до  кімнати здоров’я та  активного  відпочинку  молоді  Соснівського СБК.

Отож, на початку року було  придбано : фітнес- станцію, велотринажер, орбітрек, універсальну  лавку  для  пресу, гантелі, хула-хупи, каремати, ролики для пресу, інше.

Ті, хто більш-менш цілеспрямований і наполегливий у своєму прагненні бути сильним, струнким, гарним і здоровим, зібрались  разом та дружньою  командою опановують занняття з фітнесу.

А це – 16 дівчат та молодих мамочок! Керівником стала завідуюча  бібліотекою Марина Кривенко.

Тільки тоді, коли дівчата виховували в собі природну потребу в спорті і тренуваннях, вже не потрібно себе змушуват йти  в СБК, бо займатися завжди хочеться і не займатися просто не можеш. І заняття в цьому випадку дають найбільшу насолоду. Щоб сформувати таку потребу, їм потрібно було  шість  місяців, безперервних занять . Їх гаслом стало : «Регулярно займаючись фітнесом і відвідуючи тренажерний зал я отримаю – красиву фігуру і стану набагато привабливіше, буду виглядати молодше своїх однолітків, у мене буде більше енергії, позбудуся від целюліту, перестану набирати вагу, буду менше сидіти біля телевізора, моє тіло стане більш гнучким і сильним, буду  більше радіти і поважати себе та інше ».  Гарна мета, чи не так?

Дорогі, дівчата, жіночки  Шалигинської  громади! Приїздіть до  нас у гості, на  тренування! Графік  занять – вівторок, четвер, неділя з 18.00 до 19.30. Коштів не беремо! Тренування якісні, продумані! Чесно, ми  будемо раді!

Громаді бути  сильною  та  красивою!!!