Увага! Конкурс на зайняття вакантної посади

Дата публікації: 30.04.2021

Конкурс на посаду керівника Комунального закладу Шалигинської селищної ради «Соснівський навчально-виховний комплекс : загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад «Теремок»

Найменування і місцезнаходження закладу освіти:

• Комунальний заклад Шалигинської селищної ради «Соснівський навчально-виховний комплекс : загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад «Теремок».
  • вулиця Миру, буд.70, село Соснівка, Глухівський район, Сумська область, 41442.

Найменування посади та умови оплати праці:

• директор
  • посадовий оклад відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26 вересня 2005 року № 557, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 жовтня 2005 року за №1130/11410, зі змінами та доповненнями, надбавки та доплати відповідно до постанови КМУ №373 від 20.03.2011, постанови КМУ №78 від 31.01.2001, можливі надбавки відповідно до постанови КМУ «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та окремих галузей бюджетної сфери» від 30 серпня 2002 року №1298, зі змінами та доповненнями.

Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу, відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту»:

посаду керівника закладу загальної середньої освіти може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі, місце та термін їх подання:

претенденти на посаду керівника закладу загальної середньої освіти подають до конкурсної комісії такі документи:

• заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • копію паспорта громадянина України;
  • копію документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
  • документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;
  • копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;
  • довідку про відсутність судимості;
  • довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі.

За бажанням претенденти можуть подавати інші документи, які підтверджуватимуть їх професійні та/або моральні якості. Відповідальність за недостовірність документів несе претендент на посаду керівника закладу освіти.

Подання документів здійснюється за адресою:

• Сумська обл., Глухівський р-н, смт Шалигине, вул. 40 років Перемоги, буд. 11
  • Уповноважена особа, яка приймає документи за описом та надає інформацію про конкурс – Лук’янова Марина Василівна, тел. (05444)-69-4-32 електронна адреса: shavio@i.ua

Дата, місце проведення конкурсного відбору:

Конкурсний відбір включає такі етапи:
• з 30 квітня  по 30 травня 2021 року включно – подання претендентами документів щодня по буднях з 9.00 год. до 16.00 год.
• до 4 червня 2021 року – вивчення конкурсною комісією поданих документів.
• до 8 червня  2021 року – ознайомлення кандидатів із закладом загальної середньої освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування.
 15 червня  2021 року – конкурсний відбір:

– перевірка знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», шляхом письмових відповідей на тестові завдання;
– перевірка професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового виконання ситуаційного завдання;
– публічна та відкрита презентація державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

Конкурсний відбір відбудеться у приміщенні Шалигинської селищної ради 15 червня 2021 року о 9.00 годині ( Сумська обл.,  Глухівський р-н, смт Шалигине, вул. 40 років Перемоги, буд.11 )