Увага!Оголошення

Дата публікації: 11.02.2019

Щодо наміру передати майно в оренду.

Назва об’єктів нерухомості:

– частина нежитлової будівлі, загальною орендованою площею 28,6 м2, розташованої за адресою: 41470, Сумська область, Глухівський район, смт. Шалигине, вул. 40 років Перемоги, буд. 12.

– частина нежитлової будівлі, загальною орендованою площею 23,8 м2 , розташованої за адресою: 41442, Сумська область, Глухівський район, село Соснівка, вул. Центральна, буд. 25а.

– нежитлова будівля, загальною орендованою площею 69,9 м2 , розташованої за адресою: 41445, Сумська область, Глухівський район, село Сваркове, вул. Миколаївська, буд. 4 а.

Балансоутримувач: Шалигинська селищна рада

Умови оренди об’єктів:

-об’єкти передаються з метою розташування офісів;

– строк оренди: 2 (два) роки 11 (одинадцять) місяців;

– проведення поточного ремонту;

– утримання об’єктів відповідно до діючих норм.

Бажаючим отримати в орендне користування об’єктів нерухомості для розташування офісів, необхідно звертатися із відповідними заявами до Шалигинської селищної ради протягом 10 робочих днів, з моменту розміщення цього оголошення, за адресою: 41470, Глухівський район, смт. Шалигине, вул. 40 років Перемоги, 11. Додаткова інформація по телефону (05444) 69-4-97. Ознайомитися з об’єктами можна за місцем їх розташування.