Увага! Оголошення

Дата публікації: 19.11.2019

Проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Шалигинської селищної ради

Виконавчий комітет Шалигинської селищної ради, з метою створення конкурентного середовища на ринку поводження з побутовими відходами та забезпеченню контролю за дотриманням належного санітарного стану території селища оголошує конкурс на визначення виконавців послуг з вивезення побутових відходів від  підприємств, установ, організацій та інших суб’єктів господарювання на території Шалигинської селищної ради (далі Конкурс):

1. Організатор Конкурсу: виконавчий комітет Шалигинської селищної ради.

Юридична адресою: Сумська обл., смт Шалигине, вул. 40 років Перемоги11,41470.

1. Підстава для проведення Конкурсу: рішення виконавчого комітету Шалигинської селищної ради № 89 від 18.11.2019 р. «Про оголошення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Шалигинської селищної ради».
  2. Місце і час проведення Конкурсу, місце отримання конкурсної документації:

3.1. Місце і час проведення Конкурсу: приміщення Шалигинської селищної ради, смт Шалигине Глухівського району Сумської  області, вул. 40 років Перемоги 11, 41470, 24.12.2019р. об 10.00 год.

Відповідальний за проведення Конкурсу: заступник селищного голови Шалигинської селищної ради Матосова Г.О.

3.2.Місце отримання конкурсної документації: Шалигинська селищна рада Глухівського району Сумської області, смт Шалигине, вул. 40 років Перемоги,11 (кабінет заступника селищного голови

1. Кваліфікаційні вимоги до учасників Конкурсу.

Учасниками Конкурсу можуть бути об’єкти господарювання, установчими документами яких передбачено провадження діяльності у сфері поводження з побутовими відходами, що можуть забезпечити виконання обов’язків, визначених у частині другій статті 21 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» (Права та обов’язки виконавця).

Кваліфікаційні вимоги: заява про участь у Конкурсі; наявність матеріально-технічної бази; вартість надання послуг; досвід роботи з надання послуг з вивезення твердих побутових відходів; наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації; наявність ліцензії на провадження господарської діяльності із збирання і заготівлі окремих видів відходів як вторинної сировини (у разі проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення вторинної сировини, що утворилася в результаті роздільного збирання твердих побутових відходів);

1. Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення побутових відходів.

Послуги з вивезення побутових відходів надаються на всій території Шалигинської селищної ради   бюджетним установам, підприємствам та іншим споживачам. Загальний обсяг надання послуг з вивезення твердих побутових відходів, що утворюються у селищі, становить до 20000,0 т/рік.

1. Характеристика об’єктів утворення побутових відходів за джерелами їх утворення:
  • бюджетні установи і організації ; заклади охорони здоров’я, освіти культури, спорту;
  • кількість контейнерів 11 одиниць, контейнер 1.1 м.куб;
  1. Спосіб, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій:

–  особисто або поштою (Сумська обл., Глухівський р-н, смт Шалигине, вул. 40 років Перемоги,11, 41470

23 грудня  2019 року до 10,00 год.

Додаткова інформація щодо конкурсної документації – приймальна Шалигинської селищної ради

Голова комісії з проведення конкурсу на

визначення виконавця

послуг  з вивезення побутових відходів                                                                                                              Г.О. Матосова