Увага! Оголошено початок голосування по громадському бюджету на 2021 рік

Дата публікації: 10.11.2020

Шановні мешканці  Шалигинської громади, 10 листопада розпочинається голосування за проекти громадських ініціатив.Голосування триватиме до 25 листопада поточного року.

Для того, що підтримати своїм голосом вподобаний проєкт, необхідно прийти особисто в приміщення сільских рад за адресами:

• смт Шалигине, вул. 40 років Перемоги, буд. 11, приміщення селищної ради;
  • с. Ходине, вул. Довженка, буд. 4,приміщення сільської ради;
  • с. Старикове, вул. Центральна,буд.65, приміщення сільської ради;
  • с. Соснівка, вул. Центральна, буд.25, приміщення сільської ради;
  • с.Чернєво, вул.Пивоварова, буд.1, приміщення сільської ради.

При собі мати паспорт та ідентифікаційний код, заповнити бланк для голосування та зареєструватися в журналі реєстрації голосуючих.

Також голосування за проєкт буде здійснюватися   в онлайн-режимі через сайт громади.Для того, щоб провести такого роду голосування, потрібно зробити наступне :

• Зайти на сайт http://shaligino-gromada.in.ua/ и перейти на сторінку «Громадський бюджет»;
  • Із вкладок  вибрати  категорію “Інформація щодо громадського бюджету” та сторінку «Проєкти громадського бюджету  на  2021 рік».Перейшовши на цю сторінку, ви можете переглянути список громадських проектів, допущених до голосування;
  • Натиснувши  на посилання “Ознайомитись з проектом”, можно детально переглянути зміст проекту   та перейшовщи за посиланням  «Голосувати за проєкт громадського бюджету”, можно віддати свій голос за той проєкт, який вам сподобався і ви вважаєте його актуальним та необхідним, заповнивши для цього невелику анкету.

Шановні мешканці громади, не будьте байдужими! Підтримайте проєкти!