Увага! Оголошується конкурс!

Дата публікації: 11.07.2019

Проведення капітального ремонту елементів благоустрою (дорожнє покриття) вулиці Глухівська, 7-31 в селі Сваркове Глухівського району Сумської області

Вартість робіт згідно проектно-кошторисної документації складає 1181,170 тис.грн Комерційні пропозиції по капітальному ремонту елементів благоустрою (дорожнє покриття) по вулиці Глухівська, 7-31 в селі Сваркове Глухівського району Сумської області   необхідно надавати  до 01. 08.2019 року за адресою : місто Глухів, вулиця Києво-Московська, будинок 31, 2 поверх, відділ житлово-комунального господарства, благоустрою та інфраструктури.За інформацією щодо проектно-кошторисної документації звертатися за телефоном +380956170108.

Інформацію можливо надавати в письмовому або в електронному вигляді на електронну  поштову скриню shal_gkh@ukr.net.

Розгляд цінових пропозицій відбудеться 02.08.2019 року о 10 годині.

З планом капітального ремонту дорожнього покриття та з поперечним профілем дорожнього одягу можно ознайомитись за  посиланням :

План капітального ремонту дорожнього поктриття

Поперечний профиль дорожнього одягу.