Увага!Оголошення!

Дата публікації: 10.02.2020

Про капітальний ремонт свердловини по вул.Глухівська у селі Сваркове Глухівського району Сумської області

Відділ житлово-комунального господарства, благоустрою та інфраструктури оголошує прийом конкурсних пропозицій на проєкт “Капітальний ремонт свердловини по вулиці Глухівська у сели Сваркове Глухівського району Сумської області”.Проєкт передбачає створення охоронної зони, встановлення частотного та телеметричного обладання, а також встановленння лічильників обліку споживання води та інше обладнання. Проєктно-кошторисна  вартість робіт складає 294,0066 тис.грн.  Конкурсні пропозициції направляти до 17.02.2020 року  за адресою : місто Глухів, вулиця Києво-Московська, будинок 31, 2 поверх, відділ житлово-комунального господарства, благоустрою та інфраструктури.

Інформацію можливо надавати в письмовому або в електронному вигляді на електронну  поштову скриню shal_gkh@ukr.net