Увага!Важлива інформація

Дата публікації: 20.03.2020

Шановні мешканці Шалигинської об’єднанної територіальної громади!

В 2019 році проаналізувавши стан справ в даному напрямку ми вийшли з пропозиціями до депутутів місцевої ради з ініціативами. Депутатський корпус підтримав наші перші кроки, які ми запропонували. В 2019 році було закуплено 18 урн для сміття,придбано 16 контейнерів для збору твердих побутових відходів, придбано 3 контейнери для пластику. В грудні минулого року селищна рада провела відкритий конкурс на визначення надавача послуг з вивезення твердих побутових відходів з території громади. В результаті якого було заключено договір з комунальним підприємством м.Глухів а саме Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне комунальне підприємство. Придбане майно а саме: контейнери та урни були розтавлені в бюджетних установах громади. Сьогодні вперше з території сіл та селищ Шалигинської об’єднанної територіальної громади системно розпочато вивіз сміття. Відповідаючи на питання куди вивозиться сміття? Сміття з території громади вивозить Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне комунальне підприємство на сміттєвий полігон ТПВ який розташований за містом Глухів.

З повагою, відділ ЖКГ, благоустрою та інфраструктури Шалигинської ОТГ