Важливо! Громадські слухання

Дата публікації: 22.11.2019

Проєкт внесення змін до населених пунктів зі зміною меж населених пунктів

Відповідно до вимог статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», основних положень постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 655 та рішення сьомої сесії Шалигинської селищної ради сьомого скликання від 13.07.2019 року для громадських слухань щодо врахування громадських інтересів оприлюднюються матеріали генеральних планів смт. Шалигине, сіл Старикове, Катеринівка, Ємадикине «Проект внесення змін до населених пунктів зі зміною меж населених пунктів смт. Шалигине,                           с. Старикове, с. Катеринівка, с. Ємадикине Глухівського району Сумської області з проектом планів зонування територій».

Розробник – «БК» Баннерстор Україна»

Головний архітектор проекту – Прокоф’єва Катерина Вулканівна.

З матеріалами можна ознайомитись в приміщенні Шалигинської селищної ради та на офіційному веб-сайті Шалигинської об’єднаної територіальної громади. Пропозиції і зауваження до містобудівної документації приймаються в письмовому вигляді в термін до 25 грудня 2019 року за адресою: Глухівський район, смт. Шалигине, вул. 40 років Перемоги, буд.11. Відповідальна особа – Балабонова Н.В.

Розгляд наданих пропозицій відбудеться в термін до 28.12.2019 року.

Громадські слухання за результатами обговорень відбудуться в приміщенні Шалигинської селищної ради 04 грудня 2019 року о 10.00.

Додається :

Генеральний план с. Старикове (переглянути)

Генеральний план смт.Шалигине (переглянути)

Генеральний план с. Катеринівка (переглянути)

Генеральний план с. Ємадикине (переглянути)