« З любов’ю до Жінки , до Матері »

Дата публікації: 11.03.2019

7  березня в  глядацькій  залі  КЗ «Соснівський СБК» відбулася  велика  концертна  програма , де  вшановувалися  берегині  українського  роду.

Жінок  Соснівки  та  Катеринівки  тепло і щиро  вітав  староста  Сергій  Шестерненко. За  рішенням  членів  виконкому  Шалигинської  селищної  ради  шести  матерям  багатодітних  родин  , діти  яких не  досягли  18  років,було  вручено  пухові  ковдри.Цього  дня  аматори  сцени   заснували  телевізійний канал «ССН», що  означає «- Село  Соснівка  Назавжди » Телеглядачі побували  у  декількох  студіях  відомих  телепрограм  та  зазирнули  за їх лаштунки .Це : «ТСН»,«Танці  з  зірками», «Голос  країни», «95  квартал».  А про  підготовку  в  селі  чоловічої  статі  до  свята  дізнавалась  репортер  Зінаїда  Горова.

Цього дня  у глядацькій  залі  не  було  вільних місць .Аматори  сцени дарували  глядачам чарівний  пісенний віночок .Надовго  залишаться  у  пам,яті  креативні  виступи  солістів Володимира  Горового, Олени  Капоріної.  Ольги  Сакунової, Марини  Кекшук  та  дуетів  у  складі  Ксенії  Власенко, Аліни Хлистун, Тетяни Старченко.Радо  і  тепло  глядачі  вітали  дорослий  вокальний та хореографічний  колективи СБК. Таночок «Я  і  мама» за  участю  мам  та  їх  діточок викликав  шквал аплодисментів ,а місцеві  гумористи Тамара  Бадюк, Олександр  Котков, Світлана Комова та Олена  Обраменко своїми  виступами  дали  заряд  позитивної  енергії  жінкам  на  весь  рік.

Урочистості  завершилися  , але  чарівна  мелодія  весняного  свята ще  довго  лунатиме  в  серцях  прекрасної  половини  людства.