Загальногромадський захід з нагоди Дня прапора України

Дата публікації: 30.08.2017

У Шалигинській громаді  23  серпня  в  селі  Соснівка  відбувся  загальногромадський  захід з  нагоди  Дня  прапора  України, 26-ї  річниці  Незалежності  України  та  Дня  села  Соснівка.

23  серпня  в  селі  Соснівка  відбувся  загально громадський  захід з  нагоди  Дня  прапора  України, 26-ї  річниці  Незалежності  України  та  Дня  села  Соснівка.

Село  радо  зустріло  гостей – делегації  з  сел  Шалигинської, Ходинської,  Стариківської, Сварківської  громад .

Розпочалося святкування із  святкової ходи учасників  делегацій з  державною символікою та  атрибутикою, яка  відповідала  даному  заходу, під  супровід  духового  оркестру. Великий  Державний  Прапор  пронесли  центральною  вулицею  села  учні місцевої  школи.

Поступово хода змінилася масовим флешмобом біля Соснівського будинку культури.

Дійсно, цьогоріч День села для Соснівки був особливим, оскільки святкувався у великому дружньому колі, ім’я якому Шалигинська об’єднана територіальна громада.

Хлібом-сіллю зустрічали на Соснівській землі голову громади Юрія Матвієнка, заступника голови Галину Матосову, старосту Сергія  Шестерненка. Вони щиро  вітали  Всх  з  потрійним  святом, дякували людям  за щоденну працю та відданість своїй  малій батьківщині.

Матвієнко Ю.В. вручив почесні грамоти та подарунки за вагомий внесок у розвиток села  старості  Сергію  Шестерненко,підприємцю Сергію  Дмитренко, директору  Соснівського  НВК Володимиру  Горовому, за  благородство  душі  багатодітній родині Руслану та Наталії Сапутіним, які виховують чотирьох своїх дітей та взяли на виховання ще трьох дітей  та  добровільцю – учаснику  АТО  Олександру  Захарченко. Також подарунки отримали: найстарша жителька села – Захарченко Марія Фролівна, та наймолодша – Ангелінка Добролеженко.

З болем в серці згадали і війну… В селі Соснівка залишився лише один ветеран Другої світової війни – Захарченко Анатолій Васильович. Йому побажали міцного здоров’я та мирного неба над головою. Також згадали солдатів Афганістану – Сергія Козлова та Володимира Журенка, ліквідаторів аварії на ЧАЕС – Олександра Коткова та Сергія Кривенка.

Родзинкою свята був парад мотоблоків. Господарі прикрасили своїх  “залізних коней” і проїхали навколо ставу. Їх фантазії не було меж: були  і бджолярі, і байкери-металісти, і справжні українські козаки. Жителі і гості села із захопленням спостерігали за парадом, фотографувалися. Всі господарі мотоблоків отримали подарунки.

Для всіх, хто хотів поласувати смаколиками, працювала виїздна торгівля, шкільний ярмарок солодощів. Для любителів ручної роботи була представлена виставка декоративно-ужиткового мистецтва Марини Кривенко. Для бажаючих показати свою силу і витривалість, проводилися спортивні змагання, переможці яких  були нагороджені призами.

Для діток працювали батути, малюки каталися на надувних гірках, їли солодку вату, малювали на асфальті різнокольоровими крейдами. А для тих, хто звик отримувати насолоду від сценічного мистецтва, місцеві аматори  сцени  підготували запальну концертну програму. Глядачі із задоволенням слухали пісні у виконанні Тетяни Старченко, Горового Володимира, Мирошниченка Олександра, Сакунової Ольги, Хлистуна Олександра, Дмитренко Марини, Добролеженко Вікторії, Капоріної Олени, Горової Зінаїди, Соснівського вокального ансамблю “Берегиня”. Нотку гумору вніс Котков Олександр, а Ксенія Власенко порадувала глядачів музичною композицією. Перлиною концерту були дошкільнята, які зі своєю дитячою безпосередністю подарували присутнім вірші, а молодші школярі виконали запальні танці, чим викликали шквал аплодисментів.

Після концерту була організована дискотека з  одночасним  переглядом  музичних  кліпів  вітчизняної  та  зарубіжної  музики. А  вже  коли  стемніло, присутні насолоджувались незабутнім фейєрверком.

Свято закінчувалось, та людям не хотілося розходитись по домівках, адже позитивні емоції і радість переповнювали кожного, хто завітав цієї погожої днини в Соснівку. Хочеться вірити, що проведення такого свята стане доброю традицією і в наступні роки, буде щирою фінансова підтримка від спонсорів і творча – від людей.