Заходи в КЗ “Шалигинська ТПБ”

Дата публікації: 18.02.2019

У Шалигинському комунальному закладі “Шалигинсько ТПБ” відбулился низка розважальних заходів, а саме конкурс “Кращий читач року”, книжковий дайвінг “Мій рійдний край-моя Сумщина” та Міжнародний день дарування книжок.

На конкрусі “Кращий читач року” критеріями відбору стала кількість прочитаної літератури протягом року.Кращими визнано :Суровицька Еля-  зайняла перше місце,Волкова Оксана- друге місце і третє місце зайняла Шелеміна Ліза.

До 80-річчя утворення Сумської області організовано книжковий дайвінг “Мій рідний край-моя Сумщина”.Присутні ознайомилися з історією унікального краю ,з віковими традиціями і культурною спадщиною ,овіяний гетьманською славою та героїзмом партизан,героїзмом та патриотизмом воїнів АТО,Героїв Небесної Сотні .Зацікавилися новими видданнями літератури про Сумщину.

14 лютого – Міжнародний день дарування книг .В КЗ “Шалигинська ТПБ” пройшла акція “Подаруй бйблйотеці книгу” .Постійний відвідувач бібліотеки  Ольга Анатоліївна Щевчук  подарувала бібліотеці 42 примірника літератури,яка  зараз користується попитом:авантюрні романи та книги детективного жанру.Щиро дякуємо Ольги Щевчук за книги,які ще багато разів подарують задоволення користувачам бібліотеки.