Жартували у Шалигинській громаді!

Дата публікації: 03.05.2018

Шалену порцію гумору, незабутніх вражень та гарного настрою отримав кожен, хто побував на КВК у Шалигинській об’єднаній територіальній громаді. Темою гри, символічно, стали життя та будні громади, в усьому їх розмаїтті та яскравості . «Життя та мрії моєї громади», власне під такою назвою стартував перший КВК на кубок голови Шалигинської селищної ради.

В пересічному бої гумору зустрілися 4 команди:  «Без логіки» село Соснівка (капітан Олександр Хлистун); «То шо надо» село Сваркове (капітан Олена Рябко);  «Шалиганстери» селище Шалигине (капітан Олександр Полятикін ), та гості нашої КВК гри,  команда «Новослобідський квартал» (капітан Сергій Чуйко), Новослобідської об’єднаної територіальної громади, Путивльського району.

Команди подарували незабутнє шоу. Починаючи з першого конкурсу «Візитка»,  на сцені запалилися нові зірки – кмітливі, винахідливі, веселі та талановиті.

Конкурси «Розминка» та «Біатлон» принесли нам ще більшого гумору. Недаремно говорять, що сміх продовжує життя. Отож під час виступу наших команд, кожен продовжив собі віку десь на років 5, якщо не більше. А «Домашнє завдання» зірвало залу жартами та позитивом щодо життя та нових ідей процвітання громади.

Ця гра не має переможених, адже кожна з команд – переможець. Всі були достойні, проте гра є гра, тож за результатами оцінок журі четверте місце посіла команда «То шо надо» село Сваркове, на третьому місці опинилась команда «Без логіки» село Соснівка, почесне друге місце зайняла команда «Шалиганстери» селище Шалигине, а кубок селищного голови Шалигинської громади з гордістю та нестриманою радістю забрали наші гості, команда «Новослобідський квартал», з чим ми щиро їх і вітаємо!

Вручити кубок переможцям та подарунки  учасникам команд піднявся на сцену Юрій Матвієнко, голова Шалигинської селищної ради. Він твердо зазначив, що цей захід обов’язково стане щорічним  і буде поповнювати сцену новими талановитими командами!

Ось і закінчилися виступи команд. Спустіла сцена. У роздягальнях чується відлуння найкращих жартів, виснажені голоси гравців, а атмосфера у залі все ще сповнена аурою КВК, а це значить, що ця гра продовжуватиметься  і КВК чекатиме нас знову.