Жартували у Шалигинській громаді!

Дата публікації: 04.04.2019

Шалену порцію гумору, незабутніх вражень та гарного настрою отримав кожен, хто побував на КВК у Шалигинській об’єднаній територіальній громаді.

Темою гри стали жарти про наше життя в усьому їх розмаїтті та яскравості . «В ритмі дорослого життя», власне під такою назвою стартував другий рік поспіль КВК на кубок голови Шалигинської селищної ради.

В пересічному бої гумору зустрілися 4 команди:  «Холостячки» село Соснівка; «Секта» село Сваркове;  «КМТС» селище Шалигине , та гості нашої КВК гри,  команда «Новослобідський квартал», Новослобідської об’єднаної територіальної громади, Путивльського району.

Команди подарували незабутнє шоу. Починаючи з першого конкурсу «Візитка»,  на сцені запалилися нові зірки – кмітливі, винахідливі, веселі та талановиті.

Конкурси «Розминка» та «Біатлон» принесли нам ще більшого гумору. Недаремно говорять, що сміх продовжує життя. Отож під час виступу наших команд, кожен продовжив собі віку десь на років 5, якщо не більше. А «Домашнє завдання» зірвало залу жартами та позитивом.

Ця гра не має переможених, адже кожна з команд – переможець. Всі були достойні, проте гра є гра, тож за результатами оцінок журі четверте місце посіла команда «КМТС» селище Шалигине, на третьому місці опинилась команда «Секта» село Сваркове, почесне друге місце зайняла команда «Новослобідський квартал» Новослобідської сільської ради, а кубок селищного голови Шалигинської громади з гордістю та нестриманою радістю отримала команда дівчат «Хололстячки» село Соснівка, з чим ми щиро їх і вітаємо!

Оголосити результати гри на сцену піднялась голова судейської комісії – Тамара Слукіна та Юрій Матвієнко  голова Шалигинської селищної ради, який вручив кубок переможцям та подарунки учасникам команд.

Ось і закінчилися виступи команд. Спустіла сцена. У роздягальнях чується відлуння найкращих жартів, виснажені голоси гравців, а атмосфера у залі все ще сповнена аурою КВК, а це значить, що ця гра продовжуватиметься  і КВК чекатиме нас знову.