ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту регуляторного акту (02.01.2020)

Дата публікації: 09.01.2020

про оприлюднення проекту регуляторного акту

Відповідно до ст.9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», на виконання вимог Закону України « Про благоустрій населених пунктів», Шалигинська  селищна рада повідомляє, про оприлюднення проекту рішення «Про затвердження Правил благоустрою населених пунктів Шалигинської селищної об’єднаної територіальної громади»  та аналізу регуляторного впливу до нього.

Проект регуляторного акту  передбачає прийняття на території Шалигинської селищної ради «Правил благоустрою населених пунктів Шалигинської селищної об’єднаної територіальної громади»

Поштова та електронна адреса розробника проекту:

Відділ житлово-комунального господарства благоустрою та інфраструктури Шалигинської селищної ради  вул.К.Московська,31, м. Глухів тел.(05444)-70515, shal_gkh@ukr.net

Спосіб оприлюднення регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу:

Проект регуляторного акту з відповідним аналізом регуляторного впливу буде оприлюднено на офіційному сайті Шалигинської  селищної ради  http://shaligino-gromada.in.ua/ / в розділі «Регуляторна діяльність».

Строк приймання зауважень та пропозицій: один місяць з дня оприлюднення на сайті Шалигинської селищної ради регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу.

Спосіб надання зауважень та пропозицій: письмово.