Проект рішення Про встановлення єдиного податку для фізичних осіб-підприємців при спрощеній системі оподаткування на території Шалигинської селищної ради

Дата публікації: 15.04.2019

ШАЛИГИНСЬКА СЕЛИЩНА  рада

ГЛУХІВСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

________СЕСІЯ

00.00.2019 року                                смт Шалигине

Про  встановлення єдиного податку

для фізичних осіб-підприємців при

спрощеній системі оподаткування на

території Шалигинської селищної ради

Розглянувши пропозиції постійної комісії селищної ради з питань планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку щодо встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців при спрощеній системі оподаткування, на підставі пункту 10.1 статті 10, пункту 12.4 статті 12 розділу І, статті статті 293 розділу XIV Податкового кодексу України (зі змінами), керуючись пунктом 24 частини першої статті 26 та статтею 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, селищна рада  ВИРІШИЛА:

1. Встановити єдиний податок для фізичних осіб – підприємців при спрощеній системі оподаткування на території Шалигинської селищної ради з 01 січня 2020 року.
  2. Елементи єдиного податку: платники податку, об’єкт оподаткування, база оподаткування, порядок обчислення податку, податковий період, строк та порядок сплати податку, строк та подання звітності про обчислення і сплату податку визначаються відповідно до норм ст.ст. 291-300 Податкового кодексу України.
  3. Встановити фіксовані ставки єдиного податку для фізичних
    осіб-підприємців, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності:

3.1. Для першої групи платників єдиного податку – 10 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на   1 січня податкового (звітного) року,  на всі види діяльності згідно з КВЕД ДК 009:2010, які дозволені для даної групи платників Податковим кодексом України.

3.2. Для другої групи платників єдиного податку – 20 відсотків розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року, на всі види діяльності згідно з КВЕД ДК 009:2010, які дозволені для даної групи платників Податковим кодексом України.

3.3. У разі здійснення платниками єдиного податку першої та другої груп господарської діяльності на територіях більш як однієї сільської, селищної,  міської ради або ради об’єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування території громад, застосовується максимальний розмір ставки єдиного податку, встановлений статтею 293 Податкового кодексу України для відповідної групи таких платників єдиного податку

1. Визнати таким, що втратило чинність з 01.01.2020 року рішення Шалигинської селищної ради від 26 червня 2018 року «Про встановлення єдиного податку для фізичних осіб-підприємців при спрощеній системі оподаткування на території Шалигинської селищної ради
  2. Дане рішення набирає чинності з 01.01.2020 року.
  3. 6. Управлінню фінансів та економічного розвитку Шалигинської селищної ради забезпечити оприлюднення даного рішення в газеті «Глухівщина» та на офіційному сайті Шалигинської селищної ради у визначений законодавством термін.
  4. 7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку .

Селищний голова                                                                                                                                Ю.МАТВІЄНКО