ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акту (11.04.2019).

Дата публікації: 15.04.2019

про оприлюднення проекту регуляторного акту

Відповідно до ст.9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», на виконання вимог Податкового кодексу України, Шалигинська  селищна рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення «Про  встановлення єдиного податку для фізичних осіб-підприємців при спрощеній системі оподаткування на території Шалигинської селищної ради»  та аналізу регуляторного впливу до нього.

Проект регуляторного акту  передбачає встановлення на території Шалигинської селищної ради ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців І-ІІ групи, які будуть діяти з 01.01.2020 року.

Поштова та електронна адреса розробника проекту:

Управління фінансів та економічного розвитку Шалигинської селищної ради  вул.К.Московська,31, м. Глухів тел.(05444)-70515, 41065185@MAIL.GOV.UA

Спосіб оприлюднення регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу:

Проект регуляторного акту з відповідним аналізом регуляторного впливу буде оприлюднено на офіційному сайті Шалигинської  селищної ради  http://shaligino-gromada.in.ua/ / в розділі «Регуляторна діяльність».

Строк приймання зауважень та пропозицій: один місяць з дня оприлюднення на сайті Шалигинської селищної ради регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу.

Спосіб надання зауважень та пропозицій: письмово.

Управління фінансів та економічного розвитку Шалигинської селищної ради