ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акту (12.04.2019).

Дата публікації: 15.04.2019

про оприлюднення проекту регуляторного акту

Відповідно до ст.9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», на виконання вимог Податкового кодексу України, Шалигинська  селищна рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Шалигинської  селищної ради на 2020 рік» та аналізу регуляторного впливу до нього.

Проект регуляторного акту  передбачає встановлення на території Шалигинської селищної ради ставок податку на нерухоме майно, які будуть діяти з 01.01.2020 року.

Поштова та електронна адреса розробника проекту:

Управління фінансів та економічного розвитку Шалигинської селищної ради  вул.К.Московська,31, м. Глухів тел.05444 – 70515, 41065185@mail.gov

Спосіб оприлюднення регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу:

Проект регуляторного акту з відповідним аналізом регуляторного впливу буде оприлюднено на офіційному сайті Шалигинської  селищної ради  http://shaligino-gromada.in.ua// в розділі «Регуляторна діяльність».

Строк приймання зауважень та пропозицій: один місяць з дня оприлюднення на сайті Шалигинської селищної ради регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу.

Спосіб надання зауважень та пропозицій: письмово.

Управління фінансів та економічного розвитку Шалигинської селищної ради