Про План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік

Про План діяльності з підготовки

проектів регуляторних актів

на 2021 рік

Відповідно до статей  та  7 та 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», керуючись  пунктом 7 частини першої статті 26, статтею 59  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з метою забезпечення здійснення державної регуляторної політики селищної ради у 2020 році, селищна рада

ВИРІШИЛА :

1.Затвердити план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік згідно з додатком.

2.Управлінню фінансів та економічного розвитку (Надія Полушкіна) оприлюднити дане рішення  в порядку, визначеному чинним законодавством.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань  планування, бюджету, фінансів та соціально – економічного розвитку, секретаря селищної ради Світлану Кліменченко.

Селищний  голова                                                                                                                 Юрій МАТВІЄНКО

Затверджено рішенням

Шалигинської селищної ради

від 17.11.2020 р.

План діяльності з підготовки проектів регуляторних
актів на 2021 рік

№ п/п Вид проекту регуляторного акту Назва проекту регуляторного

акту

Цілі прийняття Термін

підготов-ки регуляторного акту

Найменування

відповідальних за розроблення проектів регуляторних актів

1 2 3 4 5 6
1 Рішення сесії селищної ради Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за комунальне майно Шалигинської селищної територіальної громади Законодавче врегулювання справляння  орендної плати за комунальне майно збільшення надходжень  до бюджету ІY квартал 2021 року Постійна комісія  селищної ради з планування, бюджету,  фінансів та соціально – економічного розвитку;виконком селищної ради.
2 Рішення сесії селищної  ради Про затвердження Порядку передачі в оренду нерухомого майна що належить до комунальної власності  Шалигинської селищної територіальної громади Законодавче врегулювання справляння  орендної плати за комунальне майно збільшення надходжень  до бюджету ІY  квартал 2020 року Постійна комісія  селищної ради з планування, бюджету,  фінансів та соціально – економічного розвитку.

Селищний голова                                                             Юрій МАТВІЄНКО