Про затвердження плану – графіку здійснення заходів з відстеження результативності регуляторних актів на 2021 рік

Дата публікації: 23.02.2021

ШАЛИГИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ГЛУХІВСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

15.02.2021                                          Шалигине                                     №30

Про затвердження плану – графіку

здійснення заходів з відстеження результативності

регуляторних актів на 2021 рік

На підставі вимог статті 10 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою координації діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування щодо забезпечення принципів регуляторної політики, керуючись частиною шостою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити план – графік здійснення заходів з відстеження результативності регуляторних актів на 2021 рік, що додається.
  2. Виконавцям, зазначеним у плані заходів, забезпечити виконання відстеження результативності регуляторних актів, звіти про відстеження надати до управління фінансів та економічного розвитку Шалигинської селищної ради.
  3. Управлінню фінансів та економічного розвитку Шалигинської селищної ради (Полушкіна Н.) забезпечити оприлюднення звітів про відстеження результативності регуляторних актів у спосіб, передбачений статтею 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Матосову Галину.

Селищний голова                                                                                                                   Юрій МАТВІЄНКО