Навчання на замовлення роботодавців

Дата публікації: 12.03.2021

З лютого в Глухівській міськрайонній філії Сумського обласного центру зайнятості проводиться  робота в напрямку підвищення кваліфікації безробітних, які сезонно працюють у галузі сільського господарства.

На начальному етапі вони відвідують  «Презентацію послуг з професійного навчання, у т. ч. послуг ЦПТО». Фахівці центру зайнятості їх інформують про  можливість підвищення кваліфікації шляхом проходження навчальних курсів; презентують навчальний заклад, на базі якого організовується навчання (Сумський ЦПТО ДСЗ); знайомлять зі змістом навчальної програми, термінами та умовами професійного навчання.

В березні до навчання приступила вже третя група слухачів. Вони підвищують кваліфікацію за напрямком «Ресурсозберігаючі технології вирощування зернових культур, диференційоване застосування строків сівби і норм висіву» на замовлення ТОВ «Яструбщанське».

По закінченню навчання слухачі будуть працевлаштовані на  сільськогосподарських підприємствах.