Про передачу міжбюджетних трансфертів у 2022 році

ТРИНАДЦЯТА СЕСІЯ

23.12.2021р.                          Шалигине

Про передачу міжбюджетних трансфертів у 2022 році

Відповідно до статей 93, 101, Бюджетного кодексу України,  керуючись пунктом 27 частини 1 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Шалигинська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати кошти з бюджету Шалигинської селищної територіальної громади у вигляді  іншої субвенції :

1.1.бюджету Березівської сільської територіальної  громади  кошти в сумі 2140000 (два мільйони сто сорок тисяч) гривень , в тому числі :

– для оплати послуг з позашкільної  освіти – 209000 грн

– для методичної допомоги та методичного супроводу освітнього процесу             241000 грн

– для спільного утримання комунальної установи « Центр надання   соціальних послуг» Березівської сільської ради-1690000грн.

1.2. обласному бюджету Сумської області кошти в  сумі 73950 (сімдесят три тисячі дев’ятсот п’ятдесят ) гривень на здійснення компенсаційних  виплат за пільговий проїзд окремих категорій  громадян автомобільним  транспортом на автобусних маршрутах загального користування.

1.3. бюджету Глухівської міської територіальної громади кошти в сумі 12915(дванадцять тисяч дев’ятсот п’ятнадцять) гривень для надання психолого-педагогічних, корекційно-розвиткових послуг та забезпечення дітей Шалигигинської селищної територіальної громади системним кваліфікованим супроводом працівниками КУ«Інклюзивно-ресурсного центру» Глухівської міської ради .

2.Доручити селищному голові Юрію Матвієнку укласти договори про передачу коштів між місцевими бюджетами на  2022 рік – Березівською сільською радою, Сумською обласною радою, Глухівською міською радою.

1. Управлінню фінансів та економічного розвитку селищної ради (начальник Надія Полушкіна ) врахувати передачу трансфертів у проєкті бюджету Шалигинської селищної територіальної громади на 2022 рік.

4.Контроль  за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку(голова Марина Лук’янова )

Селищний голова                                                                                                           Юрій МАТВІЄНКО