Про подовження терміну дії договору на передачу між бюджетного трансферту (Сумський обласний бюджет)

Дата публікації: 22.12.2021

ШАЛИГИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ШОСТКИНСЬКИЙ  РАЙОН  СУМСЬКА ОБЛАСТЬ

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

ТРИНАДЦЯТА СЕСІЯ

23.12.2021                                   Шалигине

Про  подовження  терміну

дії договору на передачу

між бюджетного трансферту

Розглянувши звернення  Сумської обласної  державної адміністрації щодо  подовження терміну дії  на передачу міжбюджетного трансферту,  враховуючи пункт 13 постанови Кабінету Міністрів України  від 15 грудня 2010 року №1132  « Про затвердження Порядку перерахування міжбюджетних трансфертів», керуючись  статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада ВИРІШИЛА:

1. Невикористані кошти іншої субвенції, перераховані з бюджету Шалигинської селищної   територіальної громади обласному бюджету Сумської області у 2021 році на здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд учасникам АТО та іншим ветеранам війни, на відшкодування вартості проїзду окремим категоріям громадян автомобільним транспортом визначити такими, які не підлягають поверненню.
  2. Подовжити термін дії договору від 23 грудня 2020 року  на передачу міжбюджетного трансферту у вигляді іншої субвенції з бюджету Шалигинської селищної  територіальної громади   до обласного бюджету Сумської області до 31 грудня 2022 року.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на управління фінансів та економічного розвитку (Полушкіна Н.М.), а контроль – на керуючого справами виконавчого комітету селищної ради Людмилу Сакунову.

Селищний голова                                                                                                            Юрій МАТВІЄНКО